top of page

Reportaże Ślubne

Fotografia, która opowiada miłość kadr po kadrze

fotograf ślubny wrocław
ola i patryk socialmedia-0977.jpg
fotograf slubny wrocław

Reportaż ślubny zachowa dla Was wszystkie te momenty, w których emocje są na maksa, a serca biją jak jedno. Moją rolą jako fotografki jest wypełnić go kadrami pełnymi najpiękniejszych gestów, pocałunków i uśmiechów.

Reportaże ślubne Wrocław
IMG_3737.jpgfotograf ślubny wrocław dolnoślaskie

Co to znaczy: reportaż ślubny?

Reportaż ślubny to Wasz wyjątkowy dzień opowiedziany w zdjęciach. Towarzyszę Wam we wszystkim, co dla Was ważne, czujna na cenne momenty, emocje, szczegóły. Chcę, byście mogli doświadczyć tego ponownie za każdym razem, gdy sięgniecie po te zdjęcia.

Co zawiera reportaż ślubny?

Reportaż to pojęcie dużo szersze niż sesja ślubna, choć może ją w sobie zawierać. Może — bo decyzja należy do Was, do Młodej Pary!

Fotografia ślubna, a w szczególności reportaż, ma odpowiadać na Wasze potrzeby. Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, by poznać Waszą historię! Chcę zapytać o momenty, które uważacie za najważniejsze. Tylko razem możemy stworzyć ofertę, która współgrać będzie Wami. Oraz z klimatem i miejscem, w którym odbędzie się Wasze wesele.

Przeważnie w reportażu ślubnym proponuję uwzględnienie następujących zdjęć i momentów:

  • Przygotowania,

  • Ceremonia,

  • Wesele,

  • Portrety,

  • Zdjęcia grupowe,

  • Detale.

Jako fotograf ślubny jestem jednak elastyczna. Wiem, że każdy ma własne wyobrażenie wymarzonego ślubu. Doskonale to rozumiem! Przygotowując ofertę reportażu, kieruję się Waszymi potrzebami. Z uwagą wysłucham, jak wyobrażacie sobie wesele, sesję ślubną, plener.

Z przyjemnością rozszerzę reportaż także o sesję narzeczeńską lub sesję poślubną. Może to być sesja w plenerze, na przykład w dniu Waszego ślubu lub wesela. Oferuję także sesje w moim studio we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku.

Od czego zacząć reportaż ślubny?

Początek reportażu ślubnego jest jak pierwszy akord pięknej melodii. Jako fotografka ślubna chętnie zacznę opowiadać w zdjęciach Waszą historię już od przygotowań. To chwile, gdy Wasze serca biją szybciej, a dłonie drżą z ekscytacji. Wśród bieganiny, delikatnych uśmiechów i łez wzruszenia pochwycę w obiektyw te sekundy, z których powstają wspomnienia.

Wiem jednak, że każdemu gra w sercu nieco inna muzyka. Jeśli zdjęcia przygotowań nie są dla Was ważne, możemy zacząć później. Dobrym momentem jest sama ceremonia, w czasie której emocje sięgają zenitu. Te chwile, gdy patrzycie sobie w oczy, a Wasza miłość zostaje uroczyście ogłoszona przed bliskimi... To także rewelacyjny początek reportażu.

Ile trwa reportaż? Ile trwa jedna sesja?

Reportaż to historia Waszej miłości, a więc to Wy decydujecie: z czego będzie się składał? Jak długo mam Wam towarzyszyć? Czy pragniecie uwzględnić w nim plener?

Każda para ma swoje preferencje. Moją rolą jako fotografki ślubnej jest dopasowanie do nich mojej oferty. To klucz do stworzenia reportażu opowiadającego Waszą historię w sposób, który dla Was ma największe znaczenie. Dla każdej pary idealna pora na ulotnienie się fotografa wypada w innym momencie. Mogę zakończyć sesję ślubną na ceremonii lub udać się z Wami na wesele. Reportaż może zakończyć się na krojeniu tortu lub zdjęciami z oczepin. Jeśli marzy Wam się dodatkowa sesja, plener następnego dnia, jestem do Waszej dyspozycji!

Ile zdjęć ze ślubu i wesela?

Jako fotografka ślubna mam określony cel. Pragnę, by wszystkie cenne dla pary momenty pozostawiły po sobie trwały ślad. To właśnie dlatego reportaże ślubne zajmują szczególne miejsce w mojej ofercie. To one przenoszą Waszą niezwykłą opowieść na kliszę, zachowując ją na wieczność.

Ile kosztuje 1 zdjęcie? Ile zdjęć ma sesja? To pytania, na które nie mam odpowiedzi. Dlaczego? Ponieważ nie wiem jeszcze, jak długo będę Wam towarzyszyć! Mogę natomiast zapewnić Was o czymś dużo ważniejszym! Obiecuję, że pochwycę dla Was wszystkie te emocje i kadry, które pragniecie zatrzymać na zawsze.

Jak wygląda reportaż ślubny?

Reportaż ślubny to przede wszystkim zdjęcia. Sesja narzeczeńska, ślub, wesele, plener... To, co się w nim znajdzie, zależy od życzeń młodej pary. Jako profesjonalna fotografka ślubna zwracam uwagę także na jego formę. Oprócz wersji elektronicznej oferuję także zdjęcia ślubne w formie odbitek i albumów.