top of page

Rodzina sesja zdjęciowa

Fotografia zaklinająca czas

roczek zuzi -07.jpg
roczek lucji-059.jpg
roczek Piotrusia male pliki-05.jpg

Chętnie wykonam dla Was sesje rodzinne, urodzinowe, roczkowe, lifestylowe, pokoleniowe... słowem wszystkie te, których zadaniem jest zatrzymać na moment pędzący czas. :)

Ile kosztuje sesja zdjęciowa rodzinna?

Tak jak w przypadku innych sesji, i tutaj przygotowałam dla Was pakiety. Tym razem dostępne są dwa:

  • Sesja rodzinna Standard za 440 zł to 8 zdjęć w wersji elektronicznej i odbitki 15x23

  • Sesja rodzinna Premium za 720 zł to 20 zdjęć w wersji elektronicznej i odbitki 15x23 oraz harmonijka 7x7

W przypadku każdego z powyższych pakietów isteniej możliwość zamówienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł za ujęcie.

Rodzinne sesje zdjęciowe. Pomysły i rodzaje

Sposobów i pomysłów na sesje rodzinne mam bez liku! Możemy zrobić sesje pokoleniowe, albo urodzinowe. Te na roczek, ale dla starszych dzieci też. :) tak naprawdę sesje dziecięce w każdym wieku wchodzą w grę. Nie bójcie się, jeśli twierdzicie, że nie potraficie pozować a dzieci w studio są jak tornado :) Poradzimy sobie! Nawet sesja rodzinna z nastolatkami nie jest mi straszna. :D zapraszam też na sesje rodzinne z psem!

Sesja dziecięca na roczek i nie tylko

Sesja rodzinna z najmłodszymi dziećmi to sesje roczkowe, owszem, ale nie tylko! Z radością uwiecznię pierwsze kroczki Waszego dziecka, jak i każde inne urodziny, nie tylko pierwsze. Wspaniale jest mieć zdjęcia wykonywane rok po roku i móc zobaczyć, jak zmieniają się dzieci. I jak szybko rosną!

Co do zjęć z sesji urodzinowych na roczek... Jeśli się zastanawiacie, czy możemy zrobić smash cake, ubrudzić cześć studia oraz garderobę do sesji... to zdecydowanie TAK! Możemy też zrobiś sesję z balonami, albo sesję rodzinną z brzuszkiem.

Sesja rodzinna we Wrocławiu: Zdjęcia na Dzień Babci i Dziadka

Bardzo lubię sesje roczkowe, bo mamy tyle pięknych uśmiechów, a odbitki czy harmonijki mogą być wyjątkowym prezentem dla dziadków! Świetnym pomysłem jest również zaproszenie babci i dziadka na sesję rodzinną, by wyczarować wspaniałe fotografie pokoleniowe.

Fotografia rodzinna: Sesja zdjęciowa na Dzień Matki

Czy sesja zdjeciowa to dobry prezent? Uważam, że tak! Może to być zarówno voucher na sesję dla samej Mamy, albo zaproszenie jej na sesję fotografii rodzinnej z najbliższymi. Pięknie w tym charakterze sprawdza się sesja rodzinna w stylu boho!

Sesja rodzinna. Jak się ubrać?

Czy sesja zdjeciowa to dobry prezent? Uważam, że tak! Może to być zarówno voucher na sesję dla samej Mamy, albo zaproszenie jej na sesWiem, że to bywa kłopotliwe zagadnienie! Ale spokojnie, doradzę we wszystkim. Dorosłym i starszakom pomogę dobrać garderobę przed sesją, a dla najmniejszych oferuję ubranka dostępne w studio. Razem zadbamy o to, by zdjęcia były piękne i spójne. :) ję fotografii rodzinnej z najbliższymi. Pięknie w tym charakterze sprawdza się sesja rodzinna w stylu boho!

Na dowód pozostawiam kadry z mojego portfolio w galerii poniżej. Miłego oglądania i do zobaczenia!

bottom of page