top of page

Sesje ciążowe we Wrocławiu

Kadry przepełnione miłością, siłą i pięknem

sesja ciążowa
SESJA CIĄŻOWA WROCŁAW
SESJA CIĄŻOWA WROCŁAW

Twoja siła, twoje piękno — z tym kojarzą mi się tak zwane sesje brzuszkowe. Spotykam na nich kobiety, od których bije moc. Przyszłe mamy, które podjęły decyzję, by potęgą własnego ciała stworzyć i wydać na świat zupełnie nowego człowieka. :)

SESJA CIĄŻOWA WROCŁAW
sesja ciążowa

Sesja ciążowa. Kiedy najlepiej robić zdjęcia w ciąży?

Zapraszam Was serdecznie na sesje ciążowe przede wszystkim wtedy, gdy czujecie się dobrze! Oczywiście zdjęcia brzuszkowe prezentują się najlepiej wówczas, gdy ów brzuszek jest dobrze widoczny. Zazwyczaj najlepszy czas na sesję zdjęciową wypada między 26 a 34 tygodniem. To czas, gdy brzuch można przepięknie wyeksponować na fotografiach. Często jest to też ten etap ciąży, który bywa dla przyszłej mamy łaskawy, a samopoczucie dopisuje.

(Wiem, że niektórzy zaglądają tu raczej po vouchery na sesje ciążowe. I że te osoby zwykle nie liczą życia w tygodniach ;) podpowiadam: zdjęcia brzuszkowe na prezent dla przyszłej mamy najlepiej zamówić na tyle wcześnie, by obdarowana miała czas na ich wykonanie pomiędzy 6 a 9 miesiącem ciąży).

Oferta sesji ciążowej. Cennik na zdjęcia brzuszkowe

W przypadku fotografii ciążowej przygotowałam dla Was następujące pakiety:

Pakiet Standard to 440 zł. W cenie zawiera się 8 zdjęć w wersji elektronicznej i fotografii w formie odbitek 15x23 na jedwabnym papierze. Zakup dodatkowych ujęć to 40 zł / za sztukę. Pakiet uwzględnia galerię do samodzielnego wyboru.

Pakiet Premium to 720 zł. Tutaj oferuję aż to 20 zdjęć w wersji elektronicznej i odbitek 15x23 na jedwabnym papierze. Zakup dodatkowych ujęć to 40 zł / za sztukę. Pakiet uwzględnia galerię zdjęć do samodzielnego wyboru i harmonijkę 7x7.

Voucher na sesję zdjęciową we Wrocławiu

Oba powyższe pakiety dostępne są także w formie voucherów na sesję zdjęciową. Możecie zamawiać je mailowo, telefonicznie lub przy pomocy poniższego formularza:

Zamów Voucher na Sesję

Ważny 12 miesięcy!

 

sesja ciążowa wrocław
Wybierz opcję

Dziękujemy za zamówienie!

Zastanów się, jaki voucher na prezent preferujesz. Voucher na sesję zdjęciową do druku wysyłam na skrzynkę mailową. Mogę w taki sam sposób wysłać do Ciebie voucher na sesję zdjęciową PDF. Ale może wolisz voucher na zdjęcia w formie pięknych wydruków na prezent? Nie ma problemu! Wpisz w formularz adres, pod który mam go wysłać. :)

Sesja ciążowa we Wrocławiu. Studio? Plener?

Zdjęcia brzuszkowe możemy wykonać wszędzie. Moja oferta na sesję brzuszkową obejmuje warianty:

  • Sesja ciążowa plenerowa

  • Sesja ciążowa studyjna

  • Sesja ciążowa lifestyle

Do ceny sesji ciążowej w domu i w plenerze należy doliczyć cenę dojazdu. Po szczegóły odsyłam do zasad dojazdu na plener w cenniku i regulaminie sesji zdjęciowych. :)

Sesja ciążowa w plenerze

Zdjęcia brzuszkowe w plenerze mają swój urok! Fotografia ciążowa w plenerze uchwyci nie tylko piękno mamy. Mam okazję uwiecznić na zdjęciach również czas, na który przypadało pełne wzruszeń oczekiwanie. Sesja ciążowa jesienna czy wiosenna sesja ciążowa na łące? Każdy plener jest w stanie pogłębić historię opowiadaną na fotografiach.

Należy jednak wziąć pod uwagę wyzwania, jakie stawia przed nami sesja ciążowa w plenerze. Lato bywa nieznośnie gorące, a sesja ciążowa zimowa też potrafi dać w kość. Plener wiosną i jesienią również nie zawsze się udaje. Plany może popsuć nawet tak prozaiczna kwestia, jak zła pogoda.

Dlatego owszem, sesja ciążowa w lesie czy sesja ciążowa w sadzie — uwielbiam je! Zdjęcia brzuszkowe w plenerze tego typu to możliwość tworzenia niepowtarzalnych kompozycji. Uczona doświadczeniem proponuję jednak zdjęcia plenerowe w okolicy studia. Mamy do dyspozycji na przykład Park Południowy, gdzie możemy wykonać sesję jesienną lub zdjęcia nad jeziorem. Park Grabiszyński także obfituje w ciekawe pomysły na plener. Oba te plenery na zdjęcia brzuszkowe są na tyle blisko studia, że w razie niepogody można szybko zmienić plany. A sesja ciążowa studyjna to zawsze jest dobra opcja. :)

Sesja ciążowa w studio

Sesja ciążowa w studio oferuje maksymalny komfort i wiele możliwości! W moim portfolio znajdziecie całą gamę zdjęć. Fotografia studyjna pozwala na zdjęcia brzuszkowe w delikatnej scenerii, przykładem jest sesja ciążowa boho. Piękne są także ujęcia na jednolitym tle, jasnym lub ciemnym. Taka naturalna sesja ciążowa doskonale pasuje do czasu oczekiwania na nowego członka rodziny. Możliwe są też oczywiście bardziej dynamiczne, a nawet zabawne fotografie. :)

Sesje ciążowe w studio odbywają się we Wrocławiu, na Powstańców Śląskich 22:

Studio jest wygodne, przygotowane na sesje wszelkiego typu. W tym ciążowe i noworodkowe. :) czyli jest miejsce, by odpocząć, napić się, przebrać, skorzystać z toalety.

Sesja ciążowa świąteczna

UWAGA, bo sesja ciążowa zimą (a także w pewnym sensie sesja brzuszkowa jesienna) wypada w sezonie bożonarodzeniowym. W tym czasie moje studio wypełnione jest po brzegi świątecznymi scenkami! Nie ma już miejsca na inne tło. W związku z tym zdjęcia w studio od października do grudnia wykonuję wyłącznie w ramach oferty świątecznej. Na takie sesje też warto się umawiać! Mogą z tego wyjść super efekty, np zdjęcia ciążowe boho z akcentami świątecznymi. :) 

Zdjęcia ciążowe z partnerem

Zdjęcia brzuszkowe solo to jedno. Wiele z Was pragnie uwiecznić na nich także partnera lub partnerkę. Oczywiście na takie zdjęcia ciążowe również zapraszam! Wszystkie wymienione wyżej sesje możemy zrobić w wersji dla dwojga. Czy to jesienna sesja brzuszkowa, czy sesja zdjęciowa boho w studio, spokojnie! Mam całe mnóstwo ciekawych pomysłów na zdjęcia w ciąży z partnerem. :)

Sesja ciążowa z dzieckiem? Jestem na tak!

Sesja ciążowa z dziećmi to także wspaniały pomysł! Na upamiętnienie zasługuje przecież każda ciąża, nie tylko ta pierwsza. A zdjęcia brzuszkowe przy kolejnych to często już wręcz rodzinna sesja ciążowa. :)

Zapraszam do mojego studio, jeśli chodzi Wam po głowie taka sesja ciążowa z dziećmi. Plener też wchodzi w grę! Chętnie podejmę się także pracy ze zwierzakami. Sesja ciążowa z psem to przeuroczy pomysł.

sesja ciążowa

Sesja ciążowa: style. Sesja z brzuszkiem boho, minimalistyczna i zmysłowa sesja ciążowa

Poza sezonem zimowym, gdy dostępna jest głównie sesja ciążowa świąteczna lub sesja brzuszkowa boho, w studio możemy wykonać rozmaite fotografie.

Sesja ciążowa boho dostępna jest cały rok. Na tę okazję przygotowaną mam scenkę z łóżkiem w jasnych barwach i pasujące dekoracje. Na taką sesję fotograficzną proponuję także dopasować ubiór. Do fotografii boho warto założyć na siebie jasne, lekkie materiały. Dobrze sprawdzi się len, bawełna, koronki, hafty. W mojej garderobie w studio posiadam kilka sukienek w tym stylu, będą do Waszej dyspozycji. Istnieje też możliwość zamówienia makijażu do sesji w cenie 160 zł (maluje Kasia Poręba Makeup Artist).

Minimalistyczne sesje ciążowe to raczej formy odzieżowe, proste kolory. Zmysłowe sesje zdjęciowe lub tak zwana odważna sesja zdjęciowa także rządzą się swoimi prawami. 

Zapraszam Was do zapoznania się z przykładowymi fotografiami w galerii poniżej. No i oczywiście do kontaktu. :) chętnie posłucham jakie macie pomysły, doradzę w kwestii ubioru i pomogę wybrać najlepszy termin. Do usłyszenia!

bottom of page