top of page

Reportaże z Chrztu Świętego
                  Reportaże z Komunii Świętej

Małe dzieci, wielkie emocje ♥

reportaż chrzest święty wrocław dolnośląskie
reportaż chrzest święty wrocław dolnośląskie

Chrzest to często pierwsza duża uroczystość dziecka, a wraz z I Komunią Świętą stanowią ważne kroki milowe wiary. Wiele rodzin czuje potrzebę upamiętnienia tych zdarzeń. Dla tych z Was przygotowałam ofertę:

Idea reportażu fotograficznego

O samej idei reportażu pisałam już sporo przy okazji Reportaży ślubnych. Choć Chrzest i Komunia nieco inne wydarzenia, założenia zdjęć pozostają podobne. Chodzi o fotografię skupioną wokół dzieci, rodzin, emocji.

Reportaż z Chrztu Świętego. Cena, oferta, szczegóły

Reportaż z Chrztu: Oferta i ceny

Popularne chrzciny czasem wiążą się bardzo mocno z rodzinną tradycją. U każdego reportaż wygląda więc trochę inaczej! Czasem prosicie mnie bym była z Wami już od przygotowań, czyli wykonała zdjęcia z Chrztu w domu. Dla innych najważniejszy będzie sam Chrzest i zdjęcia w kościele. Blisko mi też do tych z Was, którym zależy na zdjęciach z chrzcin, z restauracji. To wtedy pojawia się piękny tort, a goście są już rozluźnieni. :) Na takich ujęciach dobry fotograf uwieczni prawdziwie szczere, pełne bliskości chwile.

Zdjęcia z Chrztu: cena. Ile kosztuje fotograf na chrzest?

Od powyższych czynników zależeć będzie to, jaki jest koszt fotografa na chrzest. To dla mnie ważne, żebyście zamawiając zdjęcia, wiedzieli, za co płacicie. Dlatego dla ułatwienia przygotowałam cennik zdjęć z Chrztu:

  • 440 zł kosztują zdjęcia z Chrztu w kościele oraz pamiątkowe zdjęcia z Chrztu z gośćmi (w kościele lub przed kościołem).

  • 900 zł za tyle jako fotografka na Chrzest wykonam zdjęcia w kościele, a następnie udam się z Wami na przyjęcie do domu lub restauracji. Tam będę towarzyszyć Wam do momentu pojawienia się tortu.

  • 1200 zł za zdjęcia z Chrztu to pełny pakiet. W ramach niego jestem z Wami już od przygotowań, czyli wykonuję zdjęcia z Chrztu w domu, kościoła oraz zdjęcia z chrzcin w restauracji do tortu.

W cenie reportażu z Chrztu Świętego zawiera się galeria internetowa zabezpieczona hasłem. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia wybranych ujęć w różnych formatach:

  • Fotoalbnum (album na zdjęcia Chrzest Święty, album na zdjęcia Chrzest z grawerem)

  • Harmonijki zdjęć z Chrztu Świętego

  • Fotoobrazy ze zdjęć z Chrztu Świętego

Dobry fotograf z Wrocławia na Chrzest. Po czym to poznać?

Ceny usług fotograficznych we Wrocławiu nie są niskie. To rodzi różne pomysły, pytania. Zastanawiacie się czasem czy brać fotografa na chrzest? To zrozumiałe. Nikt nie musi znać tajników każdego zawodu świata. :D

Uważam, że warto, o ile jest to dobry fotograf. Wrocławską fotografką jestem już od lat, edukację zawodową popieram doświadczeniem. Wiem nie tylko jak zrobić dobre zdjęcia z Chrztu, ale przede wszystkim: kiedy można robić zdjęcia na chrzcie! Posiadam akredytację foto Archidiecezji Wrocławskiej, więc nie musie dopytywać księdza: kiedy nie można robić zdjęć w kościele? Wszystko już wiem. :)

W przypadku komunii sprawa wygląda nieco inaczej. To wydarzenie, które nie dotyczy jednego dziecka, a wielu. Przeważnie na miejscu jest już fotograf, który uwiecznia przebieg uroczystości w kościele. Dlatego moja oferta dotyczy ujęć o innych charakterze.

Reportaż komunijny

Ile kosztuje reportaż komunijny?

Reportaż z komunii w moim wykonaniu to zdjęcia o bardziej indywidualnym charakterze. Wykonuję zdjęcia rodzinne po mszy, a następnie zdjęcia na przyjęciu (do dwóch godzin). Cena takiego reportażu to 900 zł.

bottom of page