top of page

Świąteczne sesje zdjęciowe

Oferta, studio, cennik 2023

świąteczne sesje
świąteczne sesje
świąteczne sesje

Czy Wy też macie wrażenie, że 2023 zleciał jakoś tak szybko? Grudzień i Święta Bożego Narodzenia już za pasem. Mnie nie zaskoczą! Od kilku tygodni dopytujecie o aktualną ofertę i cennik świątecznych sesji zdjęciowych. Niektórzy mieli już nawet okazję skorzystać! :)

Sesja świąteczna w studio to już tradycja

Pewne rzeczy pozostają bez zmian. Świąteczne sesje zdjęciowe ponownie odbywają się w moim studio na Powstańców Śląskich, we Wrocławiu. Fotografie jednak nie będą się powtarzać, bez obaw! W tym sezonie czekają na Was nowe gadżety i świąteczne ujęcia.

W tym roku nowe scenki i stylizacje do sesji świątecznej!

Przygotowałam dla Was aż 5 wyjątkowych scenek świątecznych, pełnych magii i uroku. Do wyboru będą następujące aranżacje.

Stylizacje Boho z Łóżkiem: bo takiej ewidentnie brakowało! To jasny plan z przytulną atmosferą. Na tym tle świetnie wypadają świąteczne sesje zdjęciowe boho dla całej rodziny i sesje świąteczne niemowląt. Nada się też na świąteczną sesję ciążową lub po prostu sesję kobiecą. Zadbałam o wygodę i dobór kolorów. Będzie beżowo, brązowo, zielono... I świątecznie, ciepło. Tak domowo. :)

Scenka Kuchenna: bo święta to czas pieczenia pachnących domem pyszności. Tutaj odbywają się świąteczne sesje zdjęciowe z pierniczkami. Będziecie mogli zabawić się w kucharzy przygotowujących słodkości na święta! Uroku bożonarodzeniowym fotografiom doda kredens babci. :)

Narożna Scenka ze Straganem, Choinkami i Świątecznym Sklepem. To zupełnie nowe aranżacje, najlepsze na świąteczne sesje zdjęciowe dzieci! Prawie jak sesja świąteczna w lesie. Dlatego warto poszukać odpowiedniego ubioru do tych ujęć. Choć to sesja w studio, z pewnością przydadzą się grube sweterki, puchate rękawiczki, ciepłe buty. :)

Pierniczkowe Domki do Zdjęć Portretowych. Zdjęcia świąteczne na tak zaaranżowanej ścianie sprawdzą się jako prezent i ujęcia do rodzinnego albumu. To propozycja przede wszystkim na zimową sesję świąteczną dzieci. Taka bajkowa sesja zdjęciowa pozwala uchwycić na portretach piękne kolory i uśmiechy. :)

Scenki na Mikołaja. Premium, standard i mini sesje świąteczne

Podział wynika z mojego doświadczenia i znajomości Waszych potrzeb. :) pamiętam, że w poprzednich latach niektórym wystarczyło kilka pięknych, uśmiechniętych zdjęć świątecznych do albumu lub na prezent. Dla innych ważne było, by móc wybrać więcej ujęć, mieć w albumie nieco więcej kolorów. Są też tacy, którzy już przebierają nogami i rezerwują terminy, nie mogąc doczekać się listopada. W tym przypadku niecierpliwość popłaca. Do każdego pakietu dorzuciłam coś dla niecierpliwców korzystających z moich świątecznych usług już w październiku. :)

Mini Sesje Świąteczne kosztują 300 złotych. To 30 minut i 5 zdjęć (w październiku 7!). Do tego 5 wydruków na jedwabnym papierze o wymiarach 15 x 23 (w październiku 2 komplety).

Cena Świątecznej Sesji Zdjęciowej Standard to 450 zł za sesję trwającą 45 minut. W tym pakiecie przygotowałam dla Was 10 fotografii (w październiku 12!) i 10 wydruków na jedwabnym papierze o wymiarach 15 x 23 (w październiku 2 komplety).

Pakiet na Sesje Świąteczne Premium to 760 zł za 45 minut i 20 samodzielnie wybranych zdjęć świątecznych z galerii internetowej. A w październiku aż 24! I tak, możecie je przejrzeć i wybrać na spokojnie w domu. :) Do tego 20 odbitek na jedwabnym papierze o wymiarach 15 x 23 (w październiku 2 komplety).

E-kartka świąteczna i wyjątkowa atmosfera gratis! :)

W przypadku każdej świątecznej sesji zdjęciowej istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć za 40 zł. Umożliwiam też zakup wszystkich nieobrobionych zdjęć z sesji. Koszt to 350 zł, tych zdjęć nie można publikować ani przerabiać.

Sesja świąteczna to idealny pomysł na prezent i pamiątkę

Ale żeby z prezentem zdążyć na święta, nie ma co zwlekać! Aby otrzymać zdjęcia i fotoprodukty do świąt, należy na czas wybrać zdjęcia, które poddam obróbce. W ten sposób wyczaruję z nich przepiękne świąteczne fotografie, idealne do rodzinnego albumu czy powieszenia na ścianie.

Zdjęcia ze świątecznych sesji fotograficznych w październiku i listopadzie należy wybrać do 23 listopada. Zdjęcia z sesji grudniowych — do 6 grudnia.

Terminy 15 i 16 grudnia to dogrywka dla tych, którzy musieli przełożyć sesję! Niestety, odbitki z tych świątecznych sesji zdjęciowych nie będą gotowe przed świętami. Również w przypadku 10 i 11 grudnia nie możemy zagwarantować odbitek, ale z pewnością zrobimy wszystko, aby zdjęcia dotarły jak najszybciej!

Zdjęcia świąteczne dzieci. Gdzie na świąteczną sesję rodzinną?

Jak dojechać na sesje świąteczne w naszym studio? Sesje są przygotowane dla Was na Powstańców Śląskich 22, w centrum Wrocławia. To główne wejście do budynku, parter. Z pewnością traficie. :)

Kilka wskazówek na koniec:

  1. Parking dostępny jest najbliżej przy Epi. Nie ma potrzeby parkować aż w Arkadach Wrocławskich. W weekendy możecie zaparkować bezpłatnie wzdłuż ulicy Zaolziańskiej.

  2. Pamiętajcie, by przybywać na sesje punktualnie! Usługi umawiam co godzinę, abyśmy mogli zapewnić każdemu wystarczająco czasu na sesję i przebranie się.

  3. W razie choroby prosimy o informację, abyśmy mogli dostosować terminy. Dbajmy o siebie nawzajem! Jestem osobą z obniżoną odpornością, więc przez jedną chorą osobę mogę stracić wiele terminów. :(

  4. Pamiętajcie też o obuwiu zmiennym lub ciepłych skarpetkach do świątecznej sesji zdjęciowej boho.

  5. Zarezerwować termin należy przez platformę Mafelo. Jest bardzo intuicyjna w obsłudze, to spore ułatwienie. :)

Na koniec powiem tylko, że to szalone, że sesje zdjęciowe na Boże Narodzenie wyprzedają się już w październiku! Ogromnie cieszy mnie zaufanie, jakim mnie darzycie, a także to jak podobają Wam się moje fotografie. :) 

Aby każdy wyszedł z sesji z wielkim uśmiechem, przygotowałam coś jeszcze. Na miejscu dostępne będą ubrania świąteczne do zdjęć. Na sesje rodzinne w studio mam flanelowe koszule w czerwieni, idealne do sesji świątecznej boho. Mam także komplet beżowych sukienek w kratę oraz beżowych sukienek dla mam i dziewczynek, od roku do 8 lat. Bo przypominam, że zapraszam także na sesje świąteczne z maluchem! :)

Jeśli wolicie korzystać z własnej garderoby, to i dla Was coś mam! Zapraszam na mój blog. W najnowszym wpisie znajdziecie dziś wskazówki dotyczące ubioru: jak ubierać się na świąteczne sesje zdjęciowe.

Tymczasem zapraszam do rezerwowania terminów i zapoznania się z moim świątecznym portfolio, znajdziecie je w galerii poniżej. :)

bottom of page